Pierwsze szkolenie na odległość metodą e-learningu

KONTROLA INSPEKCJI w PRZEDSIEBIORSTWIE – przewodnik e-learningowy (REACH i zarządzanie chemikaliami)

czyli: co wiedzieć koniecznie należy,  jak być przygotowanym, jak samemu zrobić audyt w swojej firmie ?

 

CENTRUM SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH  Ekofutura  rozpoczyna swój nowy projekt e-szkoleniem ,  łączącym wiedzę teoretyczną (przepisy europejskie i krajowe) z praktyką dnia codziennego inspekcji  sanitarnej kontrolującej stosowanie przepisów w Państwa firmach .  

Siedząc wygodnie w fotelu przy swoim komputerze otrzymują Państwo: 

łatwy dostęp do najbardziej aktualnych i najważniejszych informacji, procedur i interpretacji krajowych oraz międzynarodowych regulacji prawnych,

wybór czasu i tempa szkolenia, możliwość wielokrotnego powrotu do skomplikowanych zagadnień,

możliwość monitorowania przebiegu szkolenia,

profesjonalną wiedzę uzyskaną bez kosztów poświęconego dnia pracy, kosztów dojazdu, hotelu itp.

certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Cena szkolenia e-learningowego to jedynie 98,- PLN + VAT/osobę, za które otrzymują Państwo możliwość logowania się na naszej platformie e-learningowej i korzystania ze szkolenia przez okres 30 dni.

 

Po wypełnieniu i przesłaniu  do naszego biura formularza zgłoszenia faxem na numer: 42/630-96-35, 42/630-70-52 lub skan emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. otrzymacie Państwo drogą elektroniczną utworzony indywidualny login i hasło umożliwiające korzystanie ze szkolenia (oraz prześlemy do Państwa wystawioną fakturę VAT celem dokonania płatności za udział w szkoleniu e-learningowym).

 

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu

informacja o wymogach technicznych komputera uczestnika szkolenia

Regulamin szkolenia

 

Rozwijając nasz pakiet szkoleń będziemy starać się być jak najbliżsi  Państwa potrzebom  oraz zainteresowaniom  w tym zakresie.  Jeśli nasza propozycja spotka się z  oczekiwanym oddźwiękiem, znajdziecie Państwo  już  wkrótce na naszej platformie e- learningowej  kolejne szkolenia   specjalistyczne z zakresu REACH, CLP , regulacji krajowych etc. a także bogaty pakiet  bezpłatnych  i płatnych szkoleń ogólnych przydatnych  każdemu i w każdej firmie oraz  kursów rozwijających Państwa indywidualne zainteresowania, pasje, hobby. Zachęcamy do częstego zaglądania na stronę www.ekofutura.com.pl i korzystania z naszych usług doradczo-szkoleniowych.

Szukaj

Zespół ekspertów